ПРОМОЦИЈА: WIHA Основен Електричарски Сет "L" - 34 Алатки во Куфер - Fortuna

мај 12, 2020by nenad
Wiha_930070401_Tool-case-basic-set-L-electric_01-1280x1377.jpg

Промоција

Ви го претставуваме Основниот Електричарски Сет “L”. Вкупно 34 алатки спакувани во робусен но сепак лесен куфер. Димензиите на куферот се 46цм х 37цм х 18цм и има доволно простор за алатите и плус дополнителни материјали во делот под алатките. Носивост 14кг, Волумен 20литри, Водоотпорен според IP67 стандардот. Идеален за електричари кои се во движење.

Во моментов има глобална кампања од страна на Wiha. Куферот можете да го нарачате до крајот на месец Мај 2020 год. Првата испорака се очекува да биде во Јули или Август 2020 година. Ова е кампања од времен карактер и исклучиво достапна со пред-нарачка на производот. Не е производ кој го има константно на залиха во Wiha, и акцијата ќе трае до истек на залихите. Цената е 18.999 денари со вклучен ддв 18%.

Повеќе детали:

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака