Работно ВремеПон - Пет 07.30 - 15.30 / Саб 09.00 - 14.00Тел: (+389) 02 3175 174

ПРОМОЦИЈА: WIHA Основен Електричарски Сет "L" - 34 Алатки во Куфер - Fortuna

November 4, 2020by nenad
Wiha_930070401_Tool-case-basic-set-L-electric_01-1280x1377.jpg

Промоција

Ви го претставуваме Основниот Електричарски Сет “L”. Вкупно 34 алатки спакувани во робусен но сепак лесен куфер. Димензиите на куферот се 46цм х 37цм х 18цм и има доволно простор за алатите и плус дополнителни материјали во делот под алатките. Носивост 14кг, Волумен 20литри, Водоотпорен според IP67 стандардот. Идеален за електричари кои се во движење.

Во моментов има глобална кампања од страна на Wiha. Куферот можете да го нарачате до крајот на месец Мај 2020 год. Првата испорака се очекува да биде во Јули или Август 2020 година. Ова е кампања од времен карактер и исклучиво достапна со пред-нарачка на производот. Не е производ кој го има константно на залиха во Wiha, и акцијата ќе трае до истек на залихите. Цената е 18.999 денари со вклучен ддв 18%.

Повеќе детали:

Location

Where to find us
Contact

Information

Lazar Poptrajkov bb, 1000 Skopje, Macedonia

Tel: 02 3 175 174

Fax: 02 3 175 511

Working Hours

Mon-Fri: 07:30 – 15:30

Saterday: 09:00 – 14:00

Facebook
Contact Form

Send us a message

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Your Message