Аголна брусилка BOSCH GWS 1000

6.600,00 ден

Опис

 

BOSCH

Снага: 1.000 W

Број на вртежи: 11.000 min-1

Дијаметар на диск: 125 mm

Тежина: 2,1 кг

Гаранција: 3 години

Кутија.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака