Аголна Брусилка BOSCH GWS 750-125

4.300,00 ден

Категорија Ознака:

Опис

 

BOSCH

Снага: 750W

Број на вртежи: 11.000rpm

Дијаметар на плоча: 125мм

Прифат: М14

Тежина: 1,8 кг

Кутија

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака