Аголна брусилка BOSCH GWS 9-125s + Карбиден Диск “Multiwheel”

6.300,00 ден

Опис

 

BOSCH

Снага: 900 W

Број на вртежи со регулација: 2.800 – 11.000 min-1

Дијаметар на диск: 125 mm

Тежина: 1,9 кг

Гаранција: 3 години

Кутија.

ГРАТИС: Карбиден Диск Multiwheel

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака