Купи!

Акумулаторски Одвртувач BOSCH GSB 18V-EC

19.200,00 ден

Опис

 

BOSCH

06019Е9120

Напон: 18 V

Обртен момент (меко/тврдо/макс): 31/60/- Nm

Број на удари: 28.500 min-1

Број на вртежи во празен од: 0 – 600 / 0 – 1.900 min-1

Прифат: 1,5 – 13мм

Степени: 20+1

Куфер, полнач + 2 х 5.0Аh батерии.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака