Купи!

Акумулаторски Одвртувач BOSCH GSR 18V-50+ (1 x 2.0Ah + 1×1.5Ah батерии)

14,500.00 ден

Опис

 

BOSCH

06019H5003

Напон: 18 V

Обртен момент (меко/тврдо/макс): 28/50/50 Nm

Број на вртежи во празен од: 0 – 460 / 0 – 1.800 min-1

Прифат: 1,5 – 13мм

Степени: 20+1

Куфер, полнач + 1 х 2.0Аh + 1 x 1.5Ah батерии.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака