Акумулаторски Чекан BOSCH GBH 180-Li

22.800,00 ден

Опис

 

BOSCH

Напон: 18 V

Сила на удар: 2,0Ј

Број на удари: 0 – 5.100 min-1

Број на вртежи: 0 – 900 min-1

Прифат: SDSplus

Тежина со батерија: 2,9 кг

Гаранција: 3 години

Куфер, полнач + 2 х 4.0Аh батерии.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака