Купи!

Wiha механичарски сет од 40 алати во ранец

35.000,00 ден

Wiha механичарски сет од 40 алати во лесен ранец. Ергономски ранец со тежина од 2.8 кг, водоотпорна подлога, YKK патент, оддел за лаптоп и многу друго… Сетот ги содржи следните алати:

Категорија
Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака