WIHA шрафцигер SoftFinish шлиц

270.00 ден820.00 ден

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , , ,

Опис

Шрафцигер SoftFinish шлиц.

 

Дополнителни информации

Димензија

10.0 х 175мм, 3.0 х 100мм, 4.0 х 100мм, 4.5 х 125мм, 5.0 х 125мм, 5.5 x 125мм, 6.5 х 125мм, 6.5 х 150мм, 8.0 х 150мм, 8.0 х 175мм

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака