Работно ВремеПон - Пет 07.30 - 15.30 / Саб 09.00 - 14.00Тел: (+389) 02 3175 174

Uncategorized Archives - Fortuna

abbildung-1-nicht-irgendein-neuer-werkzeugkoffer-wiha-praesentiert-den-echten-elektriker-koffer.jpg
November 8, 2017

by nenad

Познатиот произведувач на професионален рачен алат Wiha, го претстави новиот куфер (втора генерација) за електричари XXL. Тестиран и одобрен од корисниците уште од 2015 година, овој концепт на куфер сега се нуди со оптимизирана содржина на алати која е прецизно одбрана за да ги задоволи сите потреби на еден професионален електричар.

Location

Where to find us
Contact

Information

Lazar Poptrajkov bb, 1000 Skopje, Macedonia

Tel: 02 3 175 174

Fax: 02 3 175 511

Working Hours

Mon-Fri: 07:30 – 15:30

Saterday: 09:00 – 14:00

Facebook
Contact Form

Send us a message

    Your Name (required)

    Your Email (required)

    Your Message