Fischer бургии за армиран бетон SDSplus Quattric II - Fortuna

јули 4, 2018by nenad
Header-1220x475.jpg

Нова генерација на бургијата која е експерт за најдобри перформанси во армиран бетон

Бургиите веќе ги имаме на залиха, контактирајте не за повеќе информации околу цените и испораката. Проверете зошто е Fischer Quattric е омилен избор на градежните компании во Македонија.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака