Вртливо тркало сива гума А300.А85

SKU: N/A

180.00 ден480.00 ден

Опис на производот

Вртливо тркало за разни примени

BS Rollen – Германија

А300.А85 серија

Термопластична сива гума

Челична вилушка

Поцинкувано

Лагери во два реда

 

Дополнителни информации

Димензија

100мм, 50мм, 75мм

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака