Електропневматски Чекан BOSCH GBH 2-28

18,900.00 ден

Опис

 

BOSCH

Снага: 880 W

Сила на удар: 3,2Ј

Број на удари: 0 – 4.000 min-1

Број на вртежи: 0 – 900 min-1

Прифат: SDSplus

Тежина: 2,9 кг

Гаранција: 3 години

Куфер.

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака