WIHA SlimFix електричарски шрафцигер крстач

420.00 ден890.00 ден

Електричарски шрафцигер SoftFinish со интегрирана заштита од 1000V, SlimFix технологија, крстач. Одберете димензија…

SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: , , ,

Опис

 

 

Дополнителни информации

Димензија

PH0 x 60mm, PH1 x 80mm, PH2 x 100mm, PH3 X 150mm, PZ1 x 80mm, PZ2 x 100mm

Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака