Wiha SoftFinish шрафцигер крстач

340,00 ден550,00 ден

Wiha SoftFinish шрафцигер крстач. Ергономски најдобриот шрафцигер во светот. Одберете една или повеќе димензии…

SKU: Не е достапно Категорија
Локација

Каде да не најдете
Контакт

Информации за нашата компанија

Лазар Поптрајков бб, 1000 Скопје, Македонија

Тел: 02 3 175 174

Факс: 02 3 175 511

Работно Време

Пон-Пет: 07:30 – 15:30

Сабота: 09:00 – 14:00

Facebook
Контакт Формулар

Пратете ни порака

    Име (неопходно)

    Електронска пошта (неопходно)

    Порака